• Eskoop San. Sit. C8- Blok No: 536-538
  • Başakşehir-istanbul
  • +90 533 722 08 68
  • aytekin@alcanmakine.com

Kurumsal

Alcan Makine, resmi olarak 2014 yılında faaliyetine başlamıştır. Makine Mühendisi olarak 17 sene sektör tecrübesi edindikten sonra biriktirdiğimiz tecrübeyi, yeni bir şirketle devam ettirmekteyiz. Hedefimiz, ambalaj makineleri sektöründe, ürün ve iş kalitemiz ve müşteri memnuniyeti ile iyi bir yer edinmektir.

Alcan Makine olarak biz başarının tesadüf olmadığına, çok çalışma, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması, kaliteli üretim, zamanında teslimatla ve satış sonrası hızlı ve kaliteli destek ile gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Ana faaliyet konumuz olan otomatik paketleme ambalaj sistemleri sektöründe, en son teknolojileri takip etmekteyiz. En güvenilir tedarikçilerle çalışıp, hizmet kalitemizi korumayı hedef edindik.

Alcan Makine, termoform otomatik vakumlu paketleme makineleri alanında sektörün önde gelen kuruluşlarında uzun yıllar çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra müşteri taleplerine en uygun makineyi üretme hayalinin peşine düşen genç, dinamik ve azimli bir kadro tarafından kurulmuştur.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla saygı kazandığımızı düşünüyoruz. Gıda sektörünün artan hijyen/paketleme gereksinimleri nedeniyle sektörümüzün öneminin giderek artacağını düşünüyoruz.

Çok yoğun rekabetin yaşandığı bir sektörde olduğumuz için yeniliklerle kendimizi rakiplerimizden farklılaştırmak zorundayız. Bu nedenle Ar-Ge faaliyetlerimiz ara vermeksizin devam ediyor. Mevcut ürünlerimizin performansının arttırılmasıyla ilgili projemiz sonucu ortaya çıkacak ve piyasaya sürülecektir.

‘Paketlemede Çözüm Ortağınız’ olma noktasında bir dünya markasıdır ve on beş yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Unutmayın ki, iyi tasarlanmış bir ambalaj ve iyi paketlenmiş bir ürün satışlarınızın artmasında önemli bir etkiye sahiptir.

Sundugumuz hızlı ve esnek satış sonrası servis hizmetleriyle de müşterilerine farkını hissettirmekte ve her aşamada tam müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Satış sonrası ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığı ve şikayetin uzaktan giderilemediği durumlarda, Türkiye sınırları içerisindeki her noktaya 24 saat içinde teknik destek ekibi ulaştırılmaktadır.

Satış sonrası kurulum teknik ekibimiz tarafından yapılmakta ve operatör eğitimleri firmamız tarafından kurulum esnasında ücretsiz olarak verilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl, ürünlerimizde kullanılan elektronik malzemeler iki yıl süreyle garanti kapsamındadır. Ayrıca ürünlerimiz için minimum 10 yıl süreyle yedek parça temini mümkündür.

Geniş portföyümüz, teknik uzmanlığımız, global partnerlerimiz, kalifiye ve dinamik kadromuz ve tabi ki siz değerli müşterilerimizin destekleri ile Alcan Makine markasının yerel ve uluslararası pazarda en çok saygı duyulan ve tercih edilen marka olacağına inancımız tamdır.

İlkesel olarak her ne kadar makina imal eden bir kuruluşta olsak fert olarak bizlerde birer tüketiciyiz. ürettiğimiz makinalardan çıkan ürünleri kullanmaktayız. Tüketici bilinci içerisinde makinalarımıza özen göstermekteyiz, aynı zamanda tüketici kimliğimizlede üreticimizin sorunlarını, istek ve arzularını iyi bilmemizden kaynaklanan deneyim ve tecrübeyle üreticimize kaliteli, sorunlarına çüzüm, fiyat uygunluğu, teknolojik gelişmelerin hemen uygunladığı makinalar üretmeyi hedef ve amaç edindik.

Hedeflerimiz arasında ülkemizin daha önce yaşamış olduğu teknolojik geri kalmışlığını yok etmek, kendi alanımızda dışa bağımlılığı azaltmak, teknolojide ileri ülkeleri dahi geçip, dünya standartlarını bizlerin belirleyeceği uygun ortamı oluşturup, dünya konjoktöründe hakkımız olan yeri almaktır.

Faaliyette bulunduğumuz ambalaj paketleme sektöründe bilgi birikimimizle birey ve topluma saygılı, ekonomik ilkelere bağlı yenilikçi yaratıcı dinamik çevre ve topluma duyarlı teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışanlarını sürekli geliştiren ve takım çalışmasına özen gösteren bir kadro ile müşterilerimize daima güven verici çözümler üretmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Hızlı ve Profesyonel Ambalaj Çözümleriniz için ALCAN MAKİNE olarak her zaman yanınızdayız.

Teklif İçin

Alcan Makine