T. +90 533 722 08 68 | aytekin@alcanmakine.com

Tarihçe

Alcan Makine, resmi olarak 2014 yılında faaliyetine başlamıştır. Makine Mühendisi olarak 17 sene sektör tecrübesi edindikten sonra biriktirdiğimiz tecrübeyi, yeni bir şirketle devam ettirmekteyiz. Hedefimiz, ambalaj makineleri sektöründe, ürün ve iş kalitemiz ve müşteri memnuniyeti ile iyi bir yer edinmektir.

Alcan Makine olarak biz başarının tesadüf olmadığına, çok çalışma, doğru satın alma, doğru satış fiyatlandırması, kaliteli üretim, zamanında teslimatla ve satış sonrası hızlı ve kaliteli destek ile gerçekleşeceğine inanıyoruz.

Ana faaliyet konumuz olan otomatik paketleme ambalaj sistemleri sektöründe, en son teknolojileri takip etmekteyiz. En güvenilir tedarikçilerle çalışıp, hizmet kalitemizi korumayı hedef edindik.

Neler Yaparız

Alcan Makine, termoform otomatik vakumlu paketleme makineleri alanında sektörün önde gelen kuruluşlarında uzun yıllar çeşitli kademelerde çalıştıktan sonra müşteri taleplerine en uygun makineyi üretme hayalinin peşine düşen genç, dinamik ve azimli bir kadro tarafından kurulmuştur.

Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla saygı kazandığımızı düşünüyoruz. Gıda sektörünün artan hijyen/paketleme gereksinimleri nedeniyle sektörümüzün öneminin giderek artacağını düşünüyoruz.

Çok yoğun rekabetin yaşandığı bir sektörde olduğumuz için yeniliklerle kendimizi rakiplerimizden farklılaştırmak zorundayız. Bu nedenle Ar-Ge faaliyetlerimiz ara vermeksizin devam etmektedir.

‘Paketlemede Çözüm Ortağınız’ olma noktasında, on beş yılı aşkın tecrübesiyle siz değerli müşterilerine hizmet etmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Unutmayın ki, iyi tasarlanmış bir ambalaj ve iyi paketlenmiş bir ürün satışlarınızın artmasında önemli bir etkiye sahiptir.

Sundugumuz hızlı ve esnek satış sonrası servis hizmetleriyle de müşterilerine farkını hissettirmekte ve her aşamada tam müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlamaktadır. Satış sonrası ürünlerle ilgili herhangi bir sorunla karşılaşıldığı ve şikayetin uzaktan giderilemediği durumlarda, Türkiye sınırları içerisindeki her noktaya 24 saat içinde teknik destek ekibi ulaştırılmaktadır.

Satış sonrası kurulum teknik ekibimiz tarafından yapılmakta ve operatör eğitimleri firmamız tarafından kurulum esnasında ücretsiz olarak verilmektedir. Ürünlerimiz 1 yıl, ürünlerimizde kullanılan elektronik malzemeler iki yıl süreyle garanti kapsamındadır. Ayrıca ürünlerimiz için minimum 10 yıl süreyle yedek parça temini mümkündür.

Geniş portföyümüz, teknik uzmanlığımız, global partnerlerimiz, kalifiye ve dinamik kadromuz ve tabi ki siz değerli müşterilerimizin destekleri ile Alcan Makine markasının yerel ve uluslararası pazarda en çok saygı duyulan ve tercih edilen marka olacağına inancımız tamdır.