T. +90 533 722 08 68 | aytekin@alcanmakine.com

Vizyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz ambalaj paketleme sektöründe bilgi birikimimizle birey ve topluma saygılı, ekonomik ilkelere bağlı yenilikçi yaratıcı dinamik çevre ve topluma duyarlı teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek çalışanlarını sürekli geliştiren ve takım çalışmasına özen gösteren bir kadro ile müşterilerimize daima güven verici çözümler üretmek için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Misyonumuz

İlkesel olarak her ne kadar makina imal eden bir kuruluşta olsak fert olarak bizlerde birer tüketiciyiz. ürettiğimiz makinalardan çıkan ürünleri kullanmaktayız. Tüketici bilinci içerisinde makinalarımıza özen göstermekteyiz, aynı zamanda tüketici kimliğimizlede üreticimizin sorunlarını, istek ve arzularını iyi bilmemizden kaynaklanan deneyim ve tecrübeyle üreticimize kaliteli, sorunlarına çüzüm, fiyat uygunluğu, teknolojik gelişmelerin hemen uygunladığı makinalar üretmeyi hedef ve amaç edindik.

Hedeflerimiz arasında ülkemizin daha önce yaşamış olduğu teknolojik geri kalmışlığını yok etmek, kendi alanımızda dışa bağımlılığı azaltmak, teknolojide ileri ülkeleri dahi geçip, dünya standartlarını bizlerin belirleyeceği uygun ortamı oluşturup, dünya konjoktöründe hakkımız olan yeri almaktır.